Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2D v.s. 3D in anime

+3
Kuro
Katsas
Lax
7 posters

Go down

2D v.s. 3D in anime Empty 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Lax Pir. 12 10, 2007 4:59 pm

Šiais laikais 3D populiaru. Mažomis pastangomis galima pasiekti geresnį rezultatą. Tikroviškesnį, detalesnį. 3D efektai naudojami kino industrijoje, reklamose ir t.t.
Aišku, anime nėra aplenkiamas. Appleseed, Karas - puikūs to pavyzdžiai.
Padiskutuokime. Ar anime unikalumas išliks ir ar 3d gali galutinai pakeisti 2d?
Lax
Lax
Pingvinų dievas
Pingvinų dievas

Pranešimų skaičius : 565
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-06-10

https://kuroshiro.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Katsas Pir. 12 10, 2007 5:40 pm

keiciasi ir keisis, niekas progreso nesustabdys, bet vistiek kazkas naudos naujas technologijas kazkas senas, o tada jau kiekvieno asmeninis reikalas ka rinktis
Katsas
Katsas
Forumo mėgėjas
Forumo mėgėjas

Pranešimų skaičius : 334
Registration date : 2007-06-14

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Kuro Pir. 12 10, 2007 5:45 pm

kad ir kaip viskas keistusi, man vistiek yra maloniau ziureti netradicini piesima. Pradzioje 3D gali net ir patikti, kaip naujove, bet paskui manau ir toliau ziuresiu tiktai knors panasaus i 4C ir t.t.
Kuro
Kuro
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 277
Age : 32
Registration date : 2007-09-06

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Nakvisha Pir. 12 10, 2007 5:52 pm

asmeniskai man svarbiausia yra istorija, zinoma jei istorija gera (ar bent pakenciama), bet aki rezia itin dirbtnis 3D (pvz.: Elizium) tai nera itin gerai. taciau jei juo naudojamasi pagerinti animo kokybei ar dar kam... ka gi tai tik priemone ir kai kuriais atvejais netgi labai gera.
man regis reiks susitaikyti su tuo, kad greitu laiku isnyks ar bent jau didelia retenybe taps ranka piesti animai. todel belieka tiketis, kad kompiuteriniai (t.y. 3D ar dar koki) tik geres ir nematau tame nieko blogo.
Nakvisha
Nakvisha
Pradedantysis
Pradedantysis

Pranešimų skaičius : 56
Age : 39
Registration date : 2007-10-04

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Tsuyu Pir. 12 10, 2007 6:05 pm

na..ash asmenishkai Nakvishai pritariu..man svarbu story lainas
bet saubingai svarbu ir artas
et...bet turiu pasakyti 3d mane labai nuvilia...labai..kol jis netapstobulesnis jis niekad nepakais 2d..
bent jau man asmenishai..
be to..dar vienas dalykas...2d yra erdves matavimas..man labiau net kartais patinka 2d..tai taip jauku..
plius ranka anime visad bus ir liks
kadangi tai yra meno shaka
nesvarbu kad gal primityvi, bet vistiek..liks...o jei ne tai padarysiu kad liktu XDD
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Lax Pir. 12 10, 2007 6:05 pm

Kuronio nuostabai, 4c dirba su 3d. Amazing Nuts! tai puikiai įrodo xP
Well. Anime kūrimas rankomis jau ganėtinai atgyvenęs, prisiminkime Atama Yama. Visi anime šiais laikais kuriami pasitelkiant kompiuterines technologijas. Ir 3d po truputį pradeda žengti čia. Bet mes(žmonės!) kalbam apie anime(animacija). Kokios gilios tradicijos iškart nurašomos.
Lax
Lax
Pingvinų dievas
Pingvinų dievas

Pranešimų skaičius : 565
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-06-10

https://kuroshiro.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Tsuyu Pir. 12 10, 2007 6:10 pm

Gilios tradicijos svarbu.giliom tradicijom skiriami apdovanojimai!!!Atama yama...jo galva...mmm...kiek ten kadru yra!ranku pieshta!!!nerealu...tokia pieshyba yra saldi sirdiai..viskas daryta shiltai..ne kompu..
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Izumi Pir. 12 10, 2007 6:49 pm

Hm... Tokius anime kaip FF serija man sunku vadinti anime, nes to ten tiesiog neizvelgiu. Kompiuteriu piesti anime ir tai jau skiriasi nuo senuju ganetinai aiskiai, bet manau cia skonio ir ziurovo amziaus reikalas ar 3D anime ispopuliares. Nezinau kaip kiti, bet as vis dar su nostalgija prisimenu senus gerus animus kuriu piesimas daugumai jaunesniu ziurovu jau yra "lievas" svelniai tariant, nes ju pirmieji matyti buvo jau kurti komputerio pagalba. O 3D kolkas pop tik todel, kad tai kazkas naujo.
Izumi
Izumi
Pradedantysis
Pradedantysis

Pranešimų skaičius : 75
Age : 39
Localisation : Kaunas/Siauliai/Vilnius
Registration date : 2007-10-07

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Katsas Pir. 12 10, 2007 7:42 pm

FF man visai kita saka, ten jau gali diskutuoti apie realistiskai atrodancius veikejus o ne apie grazu piesima
Katsas
Katsas
Forumo mėgėjas
Forumo mėgėjas

Pranešimų skaičius : 334
Registration date : 2007-06-14

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Tsuyu Pir. 12 10, 2007 9:06 pm

na..joa..bet FF kad ir atrodo relistishakai ju judesiai vis tiek dar daugau maziau nenaturalus ir kompiuteriniai..nor atrodo turetu buti tikresni..matyt judesi perteikti vistiek labai sunku..
kadangi tu automatiskai lygini ju judejima su naturalaus zmogaus judejimu.jau nebemastai, kad jis pieshtas
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Kuro Pir. 12 10, 2007 10:27 pm

na taip lax, sakau, kad po siai dienai, 3d, kaip dar daugiau maziau naujove man patinka..
Kuro
Kuro
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 277
Age : 32
Registration date : 2007-09-06

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Lax Pir. 12 10, 2007 10:49 pm

FF tikrai atskiras žanras. Tiksliau priklauso jam. Išsirutuliojo jis, matyt, nuo pačio žaidimo cutscenų, pasakojančių istoriją. Dažnai priskiriamas prie anime. Na taip. Anime yra animacijos sutrumpinimas. FF - 3d anime.

Lyginimas su tikrovės atitikmenomis naudojant 3d? Bet kaip mes galim lyginti anime su tikrove...tokiu atveju tol kol 3d turės anime elementų - jis pasmerktas žlugti?
Lax
Lax
Pingvinų dievas
Pingvinų dievas

Pranešimų skaičius : 565
Localisation : Vilnius
Registration date : 2007-06-10

https://kuroshiro.forumlt.com

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Tsuyu Antr. 12 11, 2007 11:31 am

negi niekad tau neatrodo, kazkas kas nupieshta kad gali buti tikra..juk ish niekur tai neatsirado.nesvarbu ar tai 3d ar 2d aplinka kazkuo panasi i musu aplinka urioje gyvenam..
Tsuyu
Tsuyu
Samdomas žudikas
Samdomas žudikas

Pranešimų skaičius : 705
Registration date : 2007-06-12

https://kuroshiro.forumlt.com/

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Usotsuki Tr. 01 16, 2008 10:20 pm

siaip 2d anime nera piesiami ^_^ it's all made by flash,
3d anime are awesum and stuff. Aisku, puses jusu totaliu nusisnekejimu as neskaiciau, bet krc, ir 3d anime ir 2d anime turi realybes elementu, nes to ko tiesiog nera, arba negali buti padaryta, o tuo labaiu to kas isvis yra neralu ir zmogui neisivaizduojama jis "padaryti" ir negali. juk mes galim nupiesti tik tai ka matom, pasakyti tik tai ka zinom, ir parasyt tik taip ka mokam.

ir siaip, snekat kazkokias nesamones XD buna kai geimeriai ir siaip nevykeliai uzsitransina prie kompo istisus metus, tai ir gimsta tokie bajeriai kaip "i went outside once... and the graphics weren't so cool" lol. tas pats ir pas jus: lyginti computer generated imaginary with reality. tai jus dar uzveskit diskusija lygindami katinus su .90 anti-tank rifle.

vistiek 3d anime dabar vis daugeja, ir ilgainiui ju atsiras vis daugiau. bet tas "2d" anime vistiek niekur nedings, nes yra ir atsiras zmoniu kuriems labaiu priimtinas tas "senasis" piesimas. taippat kaip dabar yra zmoniu kuriuos daug labaiu zavi tas isvis "old-school'iskas" anime piesimas kaip per koki Vampyer Hunter D arba DevilMan.

ir beto, 3d anime "pagaminti" yra daug sunkiau. nes cia neutenka tik "nupiest" background ir uztet bendra apsvietima, bet cia reikia "nupiest" visa perspektyva ir atsikurs apsvietimo taskus. ir vanishing pointu ne 999 o kokius 999 kartus daugiau XD ir juos visus reik nustatyt XD bet cia jau daugiau kureju problema...
Ziurint i koki Karas ar FF:AC, well yeah, cg is cool. man asmeniskai labai patiko tie bent jau half-real efektai. iki tobulumo dar toli. aisku, tobulai nieks nieko nepadarys. per Karas tuos netobulus judesius uzpilde su sub-light-speed judesiais ir kovu scenom kur negali pagaut, kur cia kas, lol.
nors tuos judesius galima padaryt "beveik" realiais. yra tokie spec-suits kuriuos uzsidejes zmogus daro judesius, kompas juos fiksuoja, ir sudejus visus pointus, gaunasi realiai judantis 3d modelis. (this shet was used to make robots in movies lik terminator XD ). bet darant taip anime, lengviau ir pigiau butu pagaminti tieisog normal movie with supar special efects.

o tuo labaiu kas apie "ranka piestus anime"... lol. atama jama ir konojo to konojo no neko turbut vieninteliai tokie anime. zmogaus akis vaizda islaiko 0.7 sekundes, tad paskaiciauvus, kiek reik freimu kad padaryt bent 5 min trukmes filmuka, manau skaiciau butu geri XD tokiu daryt neapsimoka, tuo labaiu kai dabar yra kompiuteriai ^_^

bet pvz man, 3d is still the best. as buciau visomis galunemis uz, uz nauju 3d anime gausu atsiradima ^_^ i liek the graphics and "real" motions. ir mane besina atsilikimas nuo naujoviu. ipac kai kas nors rekauja kad CCCP was the best lifetime eva. lol. zmones tada net teliku neturejo.


ir beto, 3d is not a pop. pop = popular. 3d is not popular yet XD lulz. learn the words XD
Usotsuki
Usotsuki
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2007-06-15

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Nakvisha Kv. 01 17, 2008 3:04 pm

Usotsuki susirgai susireiksminimo liga. niekas taves neklause nuomones (jus visi idiotai as vienas protingas) apie musu komentarus, kiekvienas turim savo poziuri ir nusistatymus taip, kad malonek gerbti kitus ir ju nuomone. nesijausk paciu protingiausiu is visu cia esanciu.
ir visu pirma jei reiski savo nuomone reisk ja suprantama kalba, o ne kazkokia kalbu kratalyne, tipo cia labai kruta ziurekit koks as kietas. nusileisk ant zemes.
Nakvisha
Nakvisha
Pradedantysis
Pradedantysis

Pranešimų skaičius : 56
Age : 39
Registration date : 2007-10-04

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Usotsuki Kv. 01 17, 2008 5:08 pm

Nakvisha rašo:Usotsuki susirgai susireiksminimo liga. niekas taves neklause nuomones (jus visi idiotai as vienas protingas) apie musu komentarus, kiekvienas turim savo poziuri ir nusistatymus taip, kad malonek gerbti kitus ir ju nuomone. nesijausk paciu protingiausiu is visu cia esanciu.
ir visu pirma jei reiski savo nuomone reisk ja suprantama kalba, o ne kazkokia kalbu kratalyne, tipo cia labai kruta ziurekit koks as kietas. nusileisk ant zemes.

pff. cia tik tau taip atrodo nes tu nesupranti :p ir tikka parasei kad mano nuomones nieks neklause, bet visi "turim teise" tureti savo nuomone. lol. mano nuomone ir yra tokia. taipogi, destysiu ja kaip man patogiau, o jei jus nesupranta - jusu problemos ^_^

mano susireiksminimas is my winning point ^_^ deal with it.

and yeah, krc, i don't even know you and hadn't seen you in my eyes. i don't give a fuck what/who are you. we are not friends, nor we know each other. so yeah, my care-cup is kinda empty about you not understadnig my engrish, and especialy, what do you think about me. sorry. that's a life.
Usotsuki
Usotsuki
Kuklus forumo dalyvis
Kuklus forumo dalyvis

Pranešimų skaičius : 187
Registration date : 2007-06-15

Atgal į viršų Go down

2D v.s. 3D in anime Empty Re: 2D v.s. 3D in anime

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume